Сьогодні 16 листопада у Прибузькому ліцеї учні 1-4 класів розкрили поняття "Толерантність" виховували спостережливість, уважність до інших людей, вчили встановлювати стосунки на доброзичливій основі; виховували чуйність та взаємоповагу.
Ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку — психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.
Саме ментальному здоров'ю була присвячена наша зустріч з пятикласниками.
З учнями 3 класу була проведена година психолога, під час заняття учні дізналися про психічне та ментальне здоров'я, чому важливо дбати про своє психічне здоров'я, яких потрібно дотримуватися правил для його збереження, де можна отримати психологічну допомогу, які є методи, вправи й техніки для психологічної самодопомоги й допомоги іншим. Учні залюбки виконували запропоновані техніки: шукали відповіді всередині себе на запитання "Ти як?", виконували вправи "Метелик", "Повільне д дихання" , ділилися методами власного заспокоєння й зняття напруги.
Чому так важливо дбати про своє ментальне здоров'я? Що це за Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка була ініційована першою леді України Оленою Зеленською.? Де шукати поради, техніки та методики, які допоможуть нам подбати про ментальне здоров'я? Відповіді на ці питання отримали учні 8 класу.